انا لله و انا اليه راجعون ...

بسم الله الرحمن الرحيم

انا لله و انا اليه راجعون

حادثه تاسف آور زلزله بم را به پيشگاه حضرت ولی عصر (عج) و خانواده های بازماندگان تسليت و غفران الهی را برای کشته شدگان خواستاريم .

رضــوان

/ 4 نظر / 9 بازدید
خبرنگار

ایشان آن روز با اشاره به آیات و روایات و احادیث قرآنی و پیش بینی های خودشان زلزله طبس را و حتی قزوین را از بلایای آسمانی خواندند . .............. این حضرت آیت الله که اینک مظهر پاکی و فرزانگی است و سپاه پاسداران را پاسداری میکند و ........................................ در سخنان خود درروز جمعه ی بعد از زلزله طبس در مسجد شاه کرمان در تابستانی گرم فرمودند : خداوند تبارک و تعالی هرگز بلایی را بیهوده نازل نمیکند ، در دوره یزید هم گاهی طوفانهایی در بلاد مسلمین در می گرفت ه ائمه سلام الله علیهما آن را به تهدیدهای الهی توضیح و تفسیر میکردند . اینطور نیست که ما در خانه بیارامیم و سفاکان بر این مملکت حکومت کنند و خداوند از ما درگذرد .

خبرنگار

این بلای زلزله ای که در طبس آمده در حقیقت هشداری ست به کرمانی به یزدی به اصفهانی به تهرانی به ایرانی که اگر میخواهید در رحمت خداوند آسایش دو گیتی را داشته باشید باید با طاغوت و شیطان مجاهده و محاربه کنید . وقتی مردم ساکت و سربزیر میشوند ، این زمین است که به سخن می آید ... اذا زلزلت الارض زلزلالها و اخرجت الارض اثقالها و قال الانسان مالها یمنذ تحدث اخبارها ... وقتی که شما ساکت میشوید خداوند شما را با خاک ، با زمین ، بیدار می کند ، اگر طاغوت را از میان برنداشتید این اوست که شما را از بین می برد و شما را می بلعد ... این زلزله ها برای شما مردم کرمان ، برای شما مردم ایران برای شما امت اسلام هشدار است . مردم ، آن را جدی بگیرید نکند که سرنوشت شما از قوم لوط نیز بدتر شود ، مردم حکایت کشتی نوح را فراموش نکنید ، پسر نوح نباشید که پسر نوح با بدان بنشست – خاندان نبوتش گم شد . خداوند گاهی برای عذاب بندگان گناهکارش ، برای خاموشان در برابر طاغوت ، برای فاسدان ، برای نااهلان طوفان می فرستد . گاهی سیل می فرستد ، گاهی زلزله می فرستد و گاهی طاغوت ، مردم بخود آئید . "

خبرنگار

این قسمتی است از نوشته ای که یکی از اهالی کرمان در اینترنت درج کرده و حاوی نکات جالبی است که قسمتی از آن عینأ می آید ، برای متن کامل به سایت پیک ایران peykeiranمراجعه کنید . " جیاب آقای آیت الله موحدی کرمانی بالاخره زمین کرمان و بم ما هم بخود لرزید ، به سخن آمد . با عنایت به سخنان خودتان خواهش میکنم برای رفع و دفع شر از ما و خودتان همراه با حکومت امام زمانتان تشریف پاکنان را ببرید . در زلزله طبس در سال 1357 آیت الله موحدی کرمانی در شهر ما سخنرانی غرایی کرد که هنوز در یادها باقی است و خوشبختانه از لطف این دستگاههای شیطانی که دشمنان اسلام آنرا ساخته اند هنوز صدای مبارک ایشان روی نوار ضبط صوت وجود دارد .