الگوی خیاطی

AGHA.jpg

الگوی خیاطی روح مرا اینطوری بدوزید

/ 8 نظر / 26 بازدید
خشایار

با سلام دستتون درد نکنه.منو هم لطفا دعا کنید.سلام بر سرور شهیدان و برادر عزیزش

دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب دانشگاههای سراسر

از شما میخواهیم که هر جا که هستید، در مدرسه و دانشگاه، واحد های محلی دانشجویان، و یا دانش آموزان آزادیخواه و برابری طلب را تشکیل دهید و اعلام موجودیت کنید. اگر در اهداف ما شریک هستید، اگر خود را در جدال با به سیاهی و تباهی کشیدن محیط های آموزشی با ما در یک جبهه میدانید به این صف بپیوندید. با هر عقیده و مرامی که دارید خود را متعلق به دانشجویان و یا دانش آموزان آزادیخواه و برابری طلب اعلام کنید.این نام را بر خود بگذارید. همانطور که در مقابل تعرض برده داران همه بردگان شورشی اعلام کردند که ما اسپارتاکوس هستیم امروز در مقابل تعرض به آزادیخواهی همه آزادیخواهان باید اعلام کنیم که ما آزادیخواه و برابری طلب هستیم.

الله رمز وجودی من

سلام...آقای عراقی گفتن شما در مورد صدا و سيما قراره منو قانع کنين که ديگه فکرشو نکنم .خواستم ببينم شما در مورد محيطش چقدر اطلاع دارين؟

نینجا !

تصاویرتان را به صورت رایگان و نامحدود و البته ناشناس بر روی وب قرار دهید ! Upload your images for free ! http://www.glimg.com

بادبادك سفيد

اردشير

سلام خدا رحمتشون کنه جناب مجتهدی بزرگوار رو - ظاهر و باطنشون هيچ تفائتی باهم نداشت !

يک ...

يک قدم بردار !!! از روی خودت تا شوی او

رئوف

سلام مرسی از اینکه سر زدید. در مورد مستجاب نشدن دعا ها به نظر من گاهی خدا یک چیزی رو که ما آرزو می کنیم نمی ده اما چیزی رو میده که برامون بهتره. من شخصا این اتفاق واسم می افته. خدا بنده هاشو دوست داره. موفق باشی.